Загід Геннадійович Краснов - офіційний сайт

ЗА КОГО ВОЮЮТЬ УКРАЇНЦІ І ЧИ ВИННА НАМ ЄВРОПА?

26.09.23

ЗА КОГО ВОЮЮТЬ УКРАЇНЦІ І ЧИ ВИННА НАМ ЄВРОПА?

382842277 848915203269130 4893695174437161196 n

Недружні заяви польської влади у бік України частину українців здивували, частину обурили. Допомагали, підтримували і раптом – «зрада». Але чи справді раптом?
Одна з головних причин - провал нашої пропаганди. Всі наслухалися заяв наших політиків і можновладців, що у війні з росією ми захищаємо Європу. І у частини наших біженців в Європі такі заяви взагалі «зірвали дах», вони ці заяви наших політиків сприйняли буквально: «раз ми захищаємо Європу, то вони нам винні». І дехто з них почали по-хамськи поводитися у побуті, в магазинах, кафе, на дитячих майданчиках, «качати права» у спілкуванні з місцевими жителями.
Звісно, у європейців стрес. Коли за їхні податки допомагають нашим біженцям, а їм кажуть, що вони ще й винні – спрацьовує захисна реакція, хочеться відвернутися. Бо самі пересічні європейці, прості люди, ледь зводять кінці з кінцями, часто живуть на кредити. Але коли до нас прийшла війна, прийняли наші родини і всім забезпечили, жертвували чим могли на допомогу, з розумінням ставляться до підвищення цін. Але не розуміють, за що їм у відповідь така невдячність.
Так, заяви польських політиків пролунали на фоні майбутніх виборів. Кожен політик говорить те, що відповідає настроям його виборців, що їм сподобається. І недружній тон висловлювань свідчить про те, що в Європі люди втомилися – не від України, а саме від такої поведінки самих українців на всіх рівнях – від влади до біженців.
Треба припинити дурити самих себе. Ніхто нам нічого не винен, і ніяку Європу ми не захищаємо. Навіть СРСР при його військовому потенціалі, який в рази перевищував нинішній потенціал росіян, боявся подумати про напад на НАТО, а зараз тим більше ніхто не ризикне.
Ми захищаймо свою країну, своїх дітей, своє майбутнє, а Європа нам в цьому допомагає. Ми маємо за це їй дякувати, бути максимально обережними і відповідальним у кожному слові, у кожному жесті, у кожному вчинку. Будучи країною, яка просить про допомогу, ми не повинні поводитися так, ніби це ми комусь допомагаємо. Не провокувати конфлікти на рівному місці. Бо саме на таких нюансах вибудовуються стосунки між країнами і народами. 

Докладніше...

Зеленський у США. «Рамштайн» у Німеччині

20.09.23

Зеленський у США. «Рамштайн» у Німеччині

380422223 845562380271079 3991507739452206664 n

Політична підтримка і зброя. Це те, що вкрай потрібно Україні для Перемоги.
Саме Перемоги, бо наші союзники часто говорять про те, що країна-агресорка не має перемогти, що вони підтримуватимуть Україну, але не ризикують прямо сказати, що їхня мета – Перемога України. І дуже важливо, що наші партнери почали це визнавати і відверто говорити це вголос.
На підтвердження хочу навести слова голови МЗС Литви Ландсбергіса: «Ми повинні відмовитися від фрази про підтримку України так довго, як буде потрібно. Вона більше не працює. Ми повинні бути більш відкритими у тому, яка наша мета в Україні, і ми повинні бути дуже конкретними у тому, що ми маємо бути з Україною до її Перемоги».
Така публічна позиція дуже важлива, оскільки від кінцевої мети залежить все. І дуже важливо, щоб мета союзників повністю співпадала з метою українців – звільнити наші землі і здобути Перемогу!
Так воно і буде. 

Докладніше...

Геніальна схема, справжнє ноу-хау у світовій боротьбі з корупцією

17.09.23

Геніальна схема, справжнє ноу-хау у світовій боротьбі з корупцією

378993778 843416583818992 2581821266619754343 nОдин український високопосадовець заявив, що тотально, до нуля, здолати корупцію на українській митниці можна буде, коли Україна стане членом ЄС.
«Чим скоріше кордон зникне разом із митними пунктами пропуску, тим скоріше ми поборемо корупцію», - сказав він.
Немає об'єкта – немає проблеми. Дешево і сердито.
Якщо слідувати цій логіці, то корупцію у медицині ми здолаємо, коли люди перестануть хворіти. У судах, коли всі перестануть порушувати закон, а корупцію в держорганах – коли зникнуть чиновники.
Геніальна схема, справжнє ноу-хау у світовій боротьбі з корупцією. А головне, дуже зручна для наших високопосадовців – нічого робити не треба і можна казати людям, що от вступимо до ЄС і буде щастя.
Тільки є нюанс. В ЄС чомусь вимагають від нас спочатку здолати корупцію, а не приймати Україну, щоб за нас з цією корупцією боротися. Зачароване коло якесь.

 

Докладніше...

Електронні декларації мають бути відкриті одразу, а не через рік

12.09.23

Електронні декларації мають бути відкриті одразу, а не через рік

377507081 841197997374184 982784171228614893 nПрезидент наклав вето на закон про е-декларації.
Абсолютно справедливе, логічне і відповідальне рішення нашого гаранта, на яке очікувало українське суспільство.
Нашим нардепам пора зрозуміти, що тишком-нишком збагачуватися під час війни не вийде. Ті, хто приймають закони, по яких живе країна, мають самі у першу чергу їх виконувати і демонструвати приклад доброчесності і відкритості. А потім вже вимагати цього від людей.
Сподіваюся, нардепи почують сигнал від Президента і якомога швидше проголосують за закон у новій редакції.

 

Докладніше...

Шановні дніпряни! Вітаю вас з Днем міста!

09.09.23

Шановні дніпряни! Вітаю вас з Днем міста!

376820373 839671737526810 1660447178186894823 nДругий рік поспіль ми зустрічаємо День міста в шаленому темпі боротьби за нашу свободу і незалежність. Ми заряджені на Перемогу, ми працюємо на Перемогу, і ми обов'язково її здобудемо!
Ми всі – одне ціле. І ті, хто зараз на передовій захищає рідне місто і всю Україну. І ті, хто на своєму робочому місці підтримує економіку держави, допомагає ЗСУ.
Дніпро – місто з невтомними, щирими, працьовитими і завзятими людьми, для яких немає нічого неможливого.
Дніпро – місто з незламним духом, зі сталевими нервами, патріотичною душею і тонким гумором. Не має такої сили, яка б могла наше рідне місто зламати, залякати чи змусити опустити руки. Саме тому ми не переможні.
Настане день, коли ми всі знову зберемося «за одним столом», щоб відсвяткувати День міста – у парках і скверах, на набережній чи за родинним столом. Коли повернуться ті, хто зараз йде в атаку на фронті, і ті, кого війна змусили залишити Дніпро. Ми обов'язково як слід віддамо шану рідному місту. Гучно, на повну, від душі! Бо ми цього варті.
З Днем міста!

 

Докладніше...

Верховна Рада відновила е-декларування доходів чиновників, але залишила реєстр закритим ще на рік

06.09.23

Верховна Рада відновила е-декларування доходів чиновників, але залишила реєстр закритим ще на рік

374979461 838210124339638 5979195315809363841 nВиглядає як подачка для суспільства і міжнародних партнерів – мовляв, хотіли повернення декларування? Нате, але що у нас в кишенях – то не ваша справа.
Помиляєтеся.
Кожен, хто отримує зарплати з бюджету, з народних грошей, має повністю звітувати перед людьми. Інакше рішення нардепів – це просто шулерство.
В умовах, коли вся країна б'ється за Перемогу відносини між всіма гілками влади і народом мають бути максимально чесними і прозорими.
В умовах, коли ми повністю залежимо від фінансової допомоги і постачання зброї від Заходу, не можна давати привід для партнерів сказати, що корупційні ризики гальмують постачання зброї в Україну. Як це сказав днями президент Литви. Всі все бачать.
Пояснення нардепів, що реєстр закритий з питань безпеки через війну, не витримують жодної критики. Буквально за день до голосування за е-декларації НАЗК відкрило доступ до реєстру корупціонерів з урахуванням побажань Міноборони щодо безпекових питань. Але відкрило. Тож чому у НАЗК знайшли спосіб, а у Верховній Раді ні?
Питання здається риторичне. Хоча в ухваленому законі є норма, що нардеп за власним бажанням може відкрити дані про себе. От і побачимо, хто поважає народ, а хто робить з людей дурнів.

 

Докладніше...

Для тих, хто не зрозумів, що відбулося. Коротко.

29.08.23

Для тих, хто не зрозумів, що відбулося. Коротко.

PATRULNAПо-перше, за кермом автівки був чоловік, це добре видно на відео. Потім за кермо пересіла жінка, тому під час зупинки в авто саме вона сиділа на водійському місці.
По-друге, вона відмовилася надати документи на перевірку, хоча в нас військовий стан, і ця вимога є цілком виправданою.
По-третє, чоловік «розмовляв» з поліцейською матом, погрожував, пропонував зайнятися сексом, принижував її гідність.
Крім того, вони хотіли втекти з місця подій.
Тож робіть висновки, виходячи з фактів, а не емоцій.

 

Докладніше...

Щодо вбивства поліцейським чоловіка після зупинки авто

29.08.23

Щодо вбивства поліцейським чоловіка після зупинки авто

372919966 834955231331794 1287674036282555724 nВважаю, що трагедію спровокував своїми діями загиблий.
Він порушив закон, відмовився підкоритися вимогам поліцейських, почав їх бити, зламав жінці-поліцейській щелепу і у підсумку був застрелений. А що він у такому випадку очікував у відповідь?
Я припускаю, що його дружина чи слідство доведуть неправість поліцейського. Але виникає питання, заради якої «високої мети» чоловік загинув сам, залишив дітей без батька і можливо зламав долю поліцейського? Заради самоствердження чи заради бажання зняти хайповий «Тік-Ток» і похизуватися своєю «крутістю» у соцмережах? Дурість.
Бити поліцейських не можна. Якщо кожний буде вважати, що він над законом чи сам і є закон, настане анархія, в нас стрілянина на вулицях буде кожен день. Не згоден з діями поліції? Наймай адвокатів, доводь свою позицію у суді, пиши скарги, телефонуй на «гарячі лінії» і т.д. Але підкорятися вимогам правоохоронців мусиш.
Я сам – людина, яка твердо стоїть на ногах у цьому житті. Проте коли одного разу мене зупинив поліцейський і попросив дихнути у «драгер», я підкорився цій вимозі. Так, я був з ним не згоден, бо всі знають, що я ніколи не вживав і не вживаю алкоголь. Мені було неприємно, але того вимагає закон.
Поліцейські далеко не завжди праві. Тому можна і навіть потрібно у суперечливих ситуаціях знімати відео, щоб мати на руках докази. Але я завжди виступав проти того, щоб робити це у хамській манері – тикати їм під носа камери, принижувати, провокувати і т.і. А потім виставляти це у соцмережі і хайпувати. Це неприпустимо. Поліцейські виконують свою роботу, яку треба поважати, бо бувають ситуації, коли від їхній дій залежить наше життя чи життя наших близьких.
Але водночас і керівництву Нацполіції слід розібратися в цій ситуації і загалом більш ретельно і відповідально підбирати кадри. Проте «бикувати» проти правоохоронців, а тим більше вчиняти проти них насильство не можна. Бо інакше матимемо такі трагедії постійно. І правової держави в нас не буде ніколи.

 

Докладніше...

Ми маємо їх пам'ятати

29.08.23

Ми маємо їх пам'ятати

370921705 834356671391650 21851557151718580 nУ День пам'яті захисників України ми повинні зайвий раз собі нагадати, що не маємо права зупинятися і опускати руки, не маємо права навіть зробити паузу у своїй допомозі нашим воїнам. Бо ті, хто віддав найцінніше за свободу і незалежність України – життя – до останнього подиху були вірні рідній землі.
Ми маємо їх пам'ятати, ми маємо довести, що їхня жертва не була марною. Що ми залишаємося згуртованими і сильними, і жоден агресор не здатен нас залякати чи змусити зневіритися у нашій перемозі. А значить треба подвоїти наші зусилля у допомозі нашим воїнам.
Вічна пам'ять і слава усім полеглим за Україну! Кожній українській родині дочекатися своїх захисників додому живими.
Перемога буде за нами!

 

Докладніше...

З Днем Незалежності!

24.08.23

З Днем Незалежності!

369818898 831841588309825 5805788749883077179 nКожного дня ми платимо велику ціну за нашу незалежність. За право бути вільними, бути господарями власної землі, самим визначати свою долю, ростити щасливих дітей і будувати країну нашої мрії.
Саме тому сьогодні ми маємо бути єдиними як ніколи, бо захищати незалежність – не тільки право, а й обов'язок кожного українця. В нас не може бути іншої мети, в нас не може бути іншого вибору, і в нас немає іншої країни.
Велика шана і подяка ЗСУ за їхній героїзм заради свободи і незалежності України, велика повага всім, хто щоденно працює на Перемогу України.
Ми обов'язково переможемо!
З Днем Незалежності!

 

Докладніше...

Український прапор стане символом Перемоги

22.08.23

Український прапор стане символом Перемоги

369781079 831397518354232 612131312412383097 nКожен символ, який нас об'єднує, робить нас сильнішими. Надихає на завзятість заради рідної землі і самоповагу.
В руках відважних український прапор означає непереможність. В руках небайдужих український прапор означає розбудову країни заради наших дітей.
Сьогодні український прапор викликає повагу по всьому світу завдяки мужності нашого народу. Настане день і український прапор стане символом Перемоги!
Ми цього варті!
З Днем Державного прапора!

Загид Геннадьевич Краснов

Докладніше...

Ми будуємо цивілізовану європейську країну чи країну-притон?

16.08.23

Ми будуємо цивілізовану європейську країну чи країну-притон?

365271828 827496745410976 6946357359516077776 nДо ради внесли законопроект про зміни до кримінального кодексу, за якими фактично декриміналізується порнографія. Легалізація азартних ігор, канабісу, тепер фактично легалізація порно. В яку ще прірву наші нардепи мають штовхнути українську молодь, щоб вбити в ній залишки моральних цінностей?
Автор законопроекту, стверджує, що все одно це існує, хай краще платять в бюджет. А платформи з контентом для дорослих нібито навіть донатять на ЗСУ. Це цинізм вищого ступеню. Так у нас і наркоманія існує, і проституція, і багато чого ще. Давайте теж легалізуємо. Всі ж знають, що там такі гроші крутяться, що вистачить озброїти цілі бригади. Будемо писати на танках – від наркокартелю такого-то чи борделю такого-то.
Смішно? Сумно!
Я впевнений, що наші хлопці на передовій воюють не за те, щоб їхні сестри чи доньки змушені були зніматися в порно, бо не буде роботи, оскільки нардепи не хочуть чи не здатні ухвалювати закони для розвитку економіки і створення робочих місць. Замість цього вперто натискають кнопку «Все дозволити». Але це явно не вирішить наші економічні проблеми, зате точно знищить наше суспільство.
Вмикайте мозок, нардепи, якщо є що вмикати, і починайте працювати на Україну!

Загид Геннадьевич Краснов

Докладніше...

Корупція перейшла в інший формат під час війни

09.08.23

Корупція перейшла в інший формат під час війни

365796282 824447532382564 7738143472931161161 nКоли чуєш заяви наших високопосадовців, складається враження, що наш уряд і нардепи планують не здолати корупцію в Україні, а отримати офіційний дозвіл від Заходу красти далі чи взагалі звинуватити Захід в нашій корупції.
- Нам постійно розповідають про корупцію, але не кажуть, в яких Монте-Карло, Лас-Вагасі і так далі українські корупціонери витрачають свої статки. Нехай НАТО надасть нам інформацію.
- Міжнародні кошти стає отримати все важче через вимоги союзників. Попри війну, партнери вимагають від України реформ, повноцінного ухвалення оновленого законодавства. Зменшення рівня корупції.
- Партнери готові прийняти, що у нас може бути корупція. Тому що ніхто не скаже, що от у нас війна, і корупція закінчилася. Корупція перейшла в інший формат під час війни.
Я навмисне не називаю прізвищ авторів цих слів, але це кажуть топ-чиновники, підлеглих яких і ловлять на хабарях, відкатах і корупційних оборудках.
Якщо подібна риторика збережеться, скоро нам всім скажуть, що корупцію в Україні треба легалізувати, бо здолати її неможливо, а податки з хабарів наповнюватимуть бюджет. Тоді точно в Україні станеться «економічне диво».

Загид Геннадьевич Краснов

Докладніше...

Настане день, коли українське небо стане мирним і безпечним, поверне собі споконвічну красу

06.08.23

Настане день, коли українське небо стане мирним і безпечним, поверне собі споконвічну красу

photo1691312540А сьогодні ми маємо дякувати усім, хто і за штурвалами літаків і вертольотів, і з землі звільняє наше небо від смертоносного залізного бруду, що несе в собі загрозу і руйнування.

Гострий зір, миттєва реакція і снайперська влучність – завдяки цьому з початку війни наші захисники неба збили 350 літаків і гелікоптерів, понад 1200 ракет і майже 2 тисячі ударних безпілотників окупантів. Наші аси здійснили понад 14 тисяч бойових вильотів, довівши, що ніхто не буде панувати в українському небі.

Результат, який в сучасній історії не показала жодна армія світу. Тому що ЗСУ – найкращі.

З Днем Повітряних сил!

Загид Геннадьевич Краснов

Докладніше...

Про тризуб, сталь і чиновників без клепки в голові!

02.08.23

Про тризуб, сталь і чиновників без клепки в голові!

365477495 821412189352765 6934642005981954027 nЧасом хапаєшся за голову від того, як наші чиновники шкодять Україні більше, ніж вороги. І не розумієш, чи то від недалекого розуму, чи то вони це роблять свідомо.
Міністерство культури замовило тризуб на «Батьківщину-мати» у Києві, який зараз міняють, а згодом публічно заявило, що надана українським підприємством сталь не відповідає якості. Тому на тризуб піде європейська сталь. Українське підприємство виступило з протестом і надало свої аргументи.
Але мова зараз не про тризуб і не про якість сталі. Мова про державницький підхід. Я не називатиму це підприємство, воно не потребує реклами. Його сталь використовується від саркофагу Чорнобильської АЕС до мосту в Генуї чи хмарочосі у Лондоні. І я не маю відношення до цього промислового гіганту.
Але я, як і тисячі моїх колег, маю відношення до української економіки. Як промисловець, як роботодавець, як великий платник податків. І хочу запитати у цих чиновників Мінкультури, які живуть за народні гроші і не заробили жодної копійки для країни, а чи знають вони, скільки зусиль, нервів, коштів вартує будь-якому українському заводу вийти на європейський ринок? Скільки корпоративних змов, лобізму цілих урядів доводиться для цього долати? І я ці уряди розумію – вони захищають інтереси своїх країн. А кого захищаєте ви, точно економіку України?
Держава має вигризати для українських заводів квоти, проштовхувати на ринки їхню продукцію, створювати максимально сприятливі умови для ефективної роботи. Бо кожна продана одиниця продукції – це надходження в бюджет і зарплати людей. А замість цього державний орган публічно на весь світ ставить клеймо на репутації українського підприємства. Тоді не дивуйтеся, що український бізнес виводить капітали за кордон.
Я вже не кажу про те, що коли міністерство культури розповідає про якість сталі – саме по собі анекдот. Нічим більше зайнятися? Тоді може вас просто варто розігнати.
Якщо і виникають подібні суперечки, то їх слід вирішувати за зачиненими дверима. Бо для кожного заводу репутація – це основа всього, це титанічний труд тисяч людей. І цей труд треба поважати. І я вважаю, що уряд і профільні відомства мають дати оцінку цьому епізоду. Якщо ми будемо гризти одне одного, вороги будуть аплодувати нам стоячи.
Все буде Україна!

Загид Геннадьевич Краснов

Докладніше...

Кожен, хто має відношення до ЗСУ – справжній герой і гордість України!

29.07.23

Кожен, хто має відношення до ЗСУ – справжній герой і гордість України!

363986410 819006386260012 7498112537674766500 nКожен, хто боронить і звільняє Україну вартий поваги і визнання.
А сьогодні просто хочу привітати зі святом представників наймолодшої складової ЗСУ – ССО. Їхній внесок в успіхи на полі бою неоціненний. Їхня ефективність – приклад для будь-якої армії світу.
ССО – не просто Сили Спеціальних Операцій. ССО – страшний сон окупантів.
Зі святом, хлопці. Бережіть себе. Ви – важлива складова нашої скорої Перемоги!

Загид Геннадьевич Краснов

Докладніше...

Надали допомогу нашому військовому шпиталю

28.07.23

Надали допомогу нашому військовому шпиталю

363845036 818551626305488 8332164745010475299 nЗакупили і встановили кондиціонери. Вже готуємо нову допомогу. Наші захисники, які віддали своє здоров'я на фронті, захищаючи Україну, мають бути забезпечені всім необхідним! Як і лікарі, які рятують хлопцям життя і ставлять на ноги. Зараз це має бути пріоритетом для держави і суспільства.
На жаль, шпиталь перебуває в неприпустимо жахливому стані. Тривалий час ним ніхто не опікувався. Будівлі аварійні, не функціональні, потребують термінового капремонту. І ситуацію треба негайно змінювати. Тих зусиль, що докладаються зараз для наведення там ладу, недостатньо. Тому на минулій сесії міськради наша фракція ініціювала створення депутатської групи з представників усіх фракцій, яка вивчить усі потреби шпиталю, а потім ми винесемо на сесію питання виділення коштів з бюджету міста на його потреби.
При цьому Штаб допомоги Краснова продовжить підтримувати шпиталь за власні кошти. З першого дня війни ми з власного Фонду закуповуємо для наших лікарень для потреб поранених медикаменти, матеріали для операцій і протезування, медичне обладнання і т.і. Я закликаю усіх бізнесменів сьогодні спрямувати максимальні ресурси на допомогу нашим пораненим військовим. Це наша спільна відповідальність.
Україна обов'язково переможе!

Загид Геннадьевич Краснов

Докладніше...

Наше завдання перемогти!

24.07.23

Наше завдання перемогти!

362954173 816562496504401 2573128280929567166 nЗа вечірньою розмовою у родинному колі виникло питання, яке не мало виникнути в країні, де триває війна – чому держава не робить все заради Перемоги і кожна бюджетна гривня не йде на фронт?
Росія має бюджет у 36 разів більший, ніж Україна. Має запаси усіх видів озброєння, і при цьому перейшла на військові рейки. Їхня промисловість штампує знаряддя для вбивства українців, для захоплення нашої країни. А ми на другому році війни не тільки не перевели економіку на військові рейки, але й навіть мова про це не йде. І це у той час, коли наші чиновники клянчать у Заходу гроші буквально на все, а у нас щодня вбивають дітей, люди втрачають рідних, домівки, бізнес, а солдати купують собі за власні кошти бронежилети.
Наші можновладці, які отримують захмарні зарплати за рахунок народу, мають вбити собі в голову: кожна гривня, яка не дійшла до фронту через їхній сволочизм - це не врятоване життя наших захисників. Якщо не доходить, то в примусовому порядку треба возити їх по військовим цвинтарям по всій країні. Нехай там ухвалюють рішення, куди виділяти бюджетні кошти.
Може біля могил наших полеглих героїв зрозуміють, що нам потрібні боєприпаси, амуніція, дрони, а не серіали за 400 мільйонів, не пропагандистські новини за 120 мільйонів, не тризуб на гербі на пам'ятнику майже за 30 мільйонів, не автобуси майже за мільйон доларів за штуку, не барабани чи сковорідки. Може тоді зрозуміють, що 579 мільйонів на музей Голодомору можуть почекати. Треба шанувати пам'ять померлих, але сьогодні ми маємо думати про живих. Щоб вижили наші захисники. Бо інакше не виживе Україна. А в нас завдання не просто вижити. Наше завдання перемогти!
Тому сьогодні бюджетні кошти мають йти на аварійні роботи, на захищені статті, на соціальну підтримку людей, а все інше – на фронт. На Перемогу! До останньої копійки.

Загид Геннадьевич Краснов

Докладніше...

В уряді заявили про відновлення Каховської ГЕС упродовж кількох років

21.07.23

В уряді заявили про відновлення Каховської ГЕС упродовж кількох років

362244718 815174553309862 3742665461570863046 nЦе гарна новина, але є один нюанс, який я бачу як промисловець.
На відновлення Каховської ГЕС потрібні не тільки гроші, а й фахівці. Мінімум 5-6 тисяч. І не юристи, економісти чи айтішники, на яких роблять ставку наші виші. А машиністи бульдозерів, слюсарі, монтажники, електрозварники і т.д. За даними ЗМІ, в закладах професійно-технічної освіти в областях, які межують з Херсонщиною, на деяких з цих спеціальностей зараз навчаються лише 30-40 людей, по всій Україні кілька сотень. Скільки з них не виїдуть за кордон на заробітки?
А хіба вони нам потрібні тільки для ГЕС? У Мінекономіки прямо заявили, що у найближчі 10 років Україні потрібні 4,5 млн фахівців на відбудову. Якщо в нас їх не буде, ми змушені будемо залучати їх з-за кордону. І працювати за копійки вони не будуть. У підсумку ми створимо робочі місця з високою зарплатою, але не для українців. Це ж ідіотизм, хто нас назве розумними?
Упродовж 15 років я наполягаю на необхідності підвищення престижу технічних спеціальностей. Як промисловець, який має низку підприємств, я бачу цю проблему зсередини. Навіть при тому, що на своїх підприємствах я свідомо встановлюю рівень зарплати вищий, ніж в середньому по галузі, фахівців завжди бракувало. І буде бракувати ще більше. І це проблема не тільки моя і моїх колег, це проблема державна. Бо тільки промисловість здатна вивести Україну з економічної кризи.
Тому сьогодні уряд має провести моніторинг потреб України у фахівцях і розробити стратегічну програму підготовки професійних кадрів мінімум на 10 років. Не красиве слайд-шоу з картинками, а дієву програму, в яку вкладатимуться кошти. Сотні мільйонів треба вкладати не в серіали чи барабани, а в підготовку кадрів, які і відбудують Україну і стануть нашим трудовим потенціалом.
Це питання майбутнього України. І працювати над цим треба негайно.

Загид Геннадьевич Краснов

Докладніше...

Кілька слів про санкції

17.07.23

Кілька слів про санкції

aluminЦе тисячі тонн російського алюмінію 2023 року виробництва в одному з портів Польщі.
Експорт нікелю і алюмінію приносить росіянам 6,7 млрд доларів на рік (це понад 1000 ракет «Калібр», якими обстрілюють Україну).
ЄС досі не наважується накласти санкції на російський алюміній. Звичайно, простіше накласти санкції на заморожену малину з України, чого вимагають деякі країни ЄС

Загид Геннадьевич Краснов

Докладніше...

Краснов

ЗАГІД КРАСНОВ
У СОЦ.МЕРЕЖАХ