Анкета на вступ до команди Загіда Краснова

Шановні мешканці Дніпра!

«Громадська сила» більше 15 років вирішує проблеми Дніпра та його мешканців, робить життя городян більш комфортним та безпечним. Ми реалізували сотні соціальних проектів, виконали тисячи видів робіт у сфері ЖКГ та інших напрямках. Ми продовжуємо це робити щоденно у різних районах нашого міста.

«Громадська сила» - це команда творців, головна мета якої – наблизити якість життя у Дніпрі до європейських стандартів.

Я знаю, що у Дніпрі багато амбітних, цілеспрямованих людей, які мають певний досвід у різних сферах. Сьогодні я хочу звернутися до таких людей: давайте творити разом! Разом ми – сила! Ми чекаємо вас у «Громадській силі»!

Ми часто критикуємо владу, і вона на це заслуговує. Але хотілось б, аби ми перейшли від критики до реальних дій. Давайте разом змінювати місто на краще!

"Громадська сила" готова надати Вам можливість увійти до всіх органів влади. Аби Ви прийшли і зробили, показали на своєму місці результат у команді людей, які хочуть зробити життя у Дніпрі кращим.

Я не вважаю, що нас мають оточувати тільки ті люди, які будуть лише схвалювати та погоджуватися з рішеннями керівництва. Нам потрібні саме сильні особистості, які мають власну думку, нехай вона навіть не буде співпадати з думками інших.. Саме такі люди можуть привнести у наше життя щось нове.

Ми чекаємо вас! Будьте частиною сильної команди!

Загід Геннадійович Краснов,
лідер «Громадської сили»

 

Краснов

ЗАГІД КРАСНОВ
У СОЦ.МЕРЕЖАХ