Так буде справедливо

Усі чоловіки в родинах наших чиновників чи чиновниць мають перебувати в Україні. Незалежно від того, призовного віку вони чи ні. А якщо за кордоном – мають повернутися в Україну. Це як мінімум зніме соціальну напругу у суспільстві і викличе довіру в людей.
Бо головна проблема нашої мобілізації не у відсутності бажання чоловіків захищати свою країну, а у несправедливості. Коли людей заштовхують у бусіки, коли виганяють ТЦК з маршруток чи коли жінки відбивають чоловіків на вулицях, в них одне питання до можновладців – а де чоловіки з ваших родин (сини, батьки, брати, у жінок-чиновниць ще й чоловіки?)
Тому влада має сьогодні не залякувати громадян страшною карою за неооновлення даних в ТЦК, а ухвалити закон чи прийняти постанову Кабміну, що всі чиновники (ці) мають відзвітувати – де перебувають чоловіки з їхніх родин. Якщо не в Україні – або вони мають повернутися у визначені терміни, або ці чиновники мають піти зі своїх посад. Так буде справедливо.
Якщо ці чоловіки непризовного віку - нехай працюють на економіку. Якщо призовного – у ТЦК на облік на загальних засадах, і мають призиватися, як всі інші громадяни. Вони мають бути фізично в Україні, а не любити Україну десь за кордоном, поки вся країна працює на Перемогу.

Краснов

ЗАГІД КРАСНОВ
У СОЦ.МЕРЕЖАХ