З Днем Захисників і Захисниць України!

Захищати рідну землю – це найвищий прояв любові до своєї країни і свідомій вибір вільних людей. Бо свободи і незалежності варті тільки ті, хто готовий їх виборювати.
Незламні, мужні, сильні - наші воїни щодня часто ціною власного життя звільняють Україну. І коли комусь здається, що йому важко і він втомився, нехай подумає, що нашим захисникам у сто разів важче і вони не просто стомилися, а виснажені. Проте не зупиняються, йдуть уперед. І попри нелюдські випробування в їхніх очах ми бачимо віру і впевненість у Перемозі.
Найкраща вдячність нашим Героям – щодня, без зупину допомагати їм усім, чого вони потребують. Кожен на своєму місці. Ми робимо це щодня і робитимемо стільки, скільки буде необхідно. Бо в нас одна країна і ми один народ. І Перемога – одна на всіх.
Ми маємо пам'ятати і шанувати усіх, хто віддав життя за Україну. Ми маємо забезпечити турботу і лікування тим, хто повернувся з війни пораненим. Ми маємо надати максимальну підтримку тим, хто зараз на фронті кожного дня йде у бій. Щоб вони якомога скоріше повернулися до своїх родин і мали змогу обійняти своїх батьків і дітей.
Ми вже довели, що українці – це сила, яка здатна дати відсіч будь-якій агресії. Так є і так буде.
З Днем Захисників і Захисниць України!

Краснов

ЗАГІД КРАСНОВ
У СОЦ.МЕРЕЖАХ