Як це допоможе Україні перемогти

Для наближення Перемоги кожний можновладець чи нардеп під час ухвалення рішень чи законів має ставити собі головне питання: «Як це допоможе Україні перемогти»?
Бо наші урядовці ведуть себе так, нібито немає війни, їм нікуди поспішати і все саме собою розсосеться. Ніби наші воїни не гинуть щодня на фронті, а наші діти і жінки не гинуть від ракетних обстрілів. Я не знаю, ким треба бути, щоб при цьому відчувати себе комфортно.
Коли наші нардепи замість вирішення економічних питань і захисту людей бігають по Міноборони і Мінюсту і лобіюють закон «Про реєстровані партнерства», фактично одностатеві шлюби - як це нам допоможе перемогти?
А до цього були питання легалізації канабісу, декриміналізації порно і т.д. І при цьому кричать по права людини. Серйозно? А права наших воїнів, наших поранених достатньо захищені? Вони мають все необхідне? А права наших жінок, дітей, пенсіонерів достатньо захищені? Вони у безпеці і всім забезпечені?
Коли на фронті не вистачає не тільки зброї чи снарядів, а елементарних аптечок, а ми витрачаємо бюджетні кошти на серіали, музеї, бруківку, стадіони - як це нам допоможе перемогти?
Коли багато хто з наших воїнів воюють вже другий рік, а наші нардепи оголосили амністію тим, хто втік з країни і не збираються їх карати задля збереження нації в майбутньому – як це допоможе нам перемогти? Тобто генофонд нації не ті, хто захищає свою країну зі зброєю, і не ті, хто залишився і щодня працює на Перемогу, а фактично дезертири? То скажіть про це нашим воїнам в обличчя.
Коли малий і середній бізнес часто майже всі прибутки віддає на потреби фронту, забезпечує тим, чим має забезпечувати держава, а замість вдячності Рада повертає перевірки і дозволяє кошмарити підприємців – як це нам допоможе перемогти?
Таких питань безліч. Нашим можновладцям слід вже схаменутися, перестати влаштовувати «зашквари» і нарешті подумати про країну. Сьогодні дії кожного українця мають бути підпорядковані одному єдиному питанню: «Як це допоможе Україні перемогти».
Ми все одно обов'язково переможемо, але ціна цієї перемоги щодня зростає. І вимірюється життями наших людей.

Краснов

ЗАГІД КРАСНОВ
У СОЦ.МЕРЕЖАХ