Шевеліть булками, як кажуть у народі

​​Якщо закумулювати все обурення і лють людей з приводу відсутності світла, можна згенерувати стільки енергії, що її можна навіть експортувати.

А коли люди почнуть викидати зіпсовані холодильники, пральні машини, бойлери, то вийдуть такі барикади, що можна зекономити на будівництві фортифікацій.

Звичайно, це сумна іронія. Але ще більш сумно, що єдине заспокійливе для людей від нашої влади - це фраза «Радійте тому, що є, бо взимку буде гірше». А єдине креативне рішення - почати піднімати тарифи на все підряд. А далі барижити на генераторах, зарядних станціях, заробляючи собі статки на біді людей. І знову дерти з народу три шкури штрафами за те, що ці генератори гучно працюють, не так встановлені і т.д.

Це і є дорожня карта нашого уряду в енергетиці. Замість того, щоб закрити нардепів, міністрів і чиновників та всіх причетних до енергетики в бункері без світла і звʼязку, і не випускати без готових рішень, як допомогти людям в цій ситуації і як стимулювати бізнес вкладатися в зелену енергетику.

Я для себе свій вибір зробив свідомо. На своїх сонячних електростанціях минулого року додав 4МВт потужностей, цього року додаємо ще 5 МВт, і буду робити це й надалі. Але має бути системна політика держави в цій сфері. І мають бути встановлені такі залізобетонні правила гри, щоб бізнес був впевнений, що держава його не кине. Чи нашим можновладцям вигідно, щоб капітали виводили за кордон?

Тому панове у високих кабінетах - шевеліть булками, як кажуть у народі. Бо клеїти з себе дурнів чи намагатися пошити у дурні людей, то не вихід з ситуації.

Краснов

ЗАГІД КРАСНОВ
У СОЦ.МЕРЕЖАХ