«Панове, у вас харя не трісне?»

Коли на третьому році війни в Україні досі виділяють гроші на фінансування парламентських партій, хочеться вжити народний вислів: «Панове, у вас харя не трісне?»
На фронті не вистачає буквально всього, люди у злиднях, ми клянчимо гроші в світу, і при цьому виділяєм сотні мільйонів на партії. Це вже не просто цинічно і аморально, це вже злочинно.
У січні на це виділили 210 млн грн. А загалом з початку війни, як свідчать відкриті дані, на партії виділено 1,37 млрд грн. Це з якого дубу треба гепнутися, щоб таке творити? Та вже у перший день війни ви самі мали вийти і відмовитися від цих грошей. Якщо ви справді патріоти, як щодня б'єте себе у груди перед телекамерами і у соцмережах.
Я не знаю, як фінансування партій може допомогти Україні перемогти. Якщо нардепи знають, нехай розкажуть. Але не мені. Нехай поїдуть на передову до хлопців, які тижнями сидять в окопах в багні і ризикують життям. Нехай подивляться їм у вічі і скажуть, що фінансування їхніх партій – це правильно і потрібніше за дрони, боєприпаси, тепловізори і т.і. Чи страшно?
А знущатися з наших захисників не страшно? Грабувати власний народ не страшно? Припиніть це скотство по відношенню до власної країни і людей. Схаменіться і відмовтеся від цих грошей. Фінансування політичних партій під час війни – це ганебно і неприпустимо.

Краснов

ЗАГІД КРАСНОВ
У СОЦ.МЕРЕЖАХ