На жаль це трапилося з Україною

Новини із США підтверджують мої найгірші прогнози, якими я ділився з друзями: «Аби тільки не повторився сценарій з Афганістаном, коли Америка розвернулася і пішла». Я дуже хотів помилитися, але...
Спікер Палати представників каже, що голосуватимуть за допомогу Ізраїлю без грошей для України. У Білому домі сказали, що розробляють стратегію, як Україні не звільнити свої території, а утримати наявні. А у Пентагоні визнали, що гроші на Україну закінчилися.
Я не хочу вживати непристойних епітетів, але виникають питання до уряду США. Саме під ваші гарантії повної підтримки за вашим наполяганням Україна відмовилася від будь-яких переговорів, зірвала Стамбульські домовленості. А тепер ви залишили нас сам на сам з потужним ворогом у скрутній ситуації і кажете, що грошей немає. Для Афганістану ви два трильйони доларів знайшли, а нам дали 70 млрд і грошей більше немає?
Німеччина, яка нам нічого не обіцяла, а закликала до дипломатії з перших днів війни, сьогодні нам допомагає куди більше – і утримує 1,2 млн біженців, і надає пакет за пакетом військової допомоги. І вона нам нічого не обіцяла. А ви давали гарантії і тепер піджали хвіст.
Я не випадково загадав дії США в Афганістані. Той, хто вчинив так одного разу, здатен повторити. На жаль це трапилося з Україною. Ми безумовно вистоїмо, але коли під час війни ви даєте гарантії країні, яка кладе за свою незалежність життя своїх воїнів, ви маєте розуміти вартість своїх обіцянок.
Проте Україна все одно впорається з усіма труднощами завдяки єдності людей і задіявши свій інтелектуальний і промисловий потенціал. Тому я впевнений, що з цієї ситуації ми вийдемо ще сильнішими.

Краснов

ЗАГІД КРАСНОВ
У СОЦ.МЕРЕЖАХ