Хто має право виїжджати за кордон?

Будь-які закони, які у нас приймаються, повинні базуватися на принципах рівності прав, логічності та справедливості.
Це істина.
Але не для наших законодавців.
Мав розмову із знайомим, який зараз воює на фронті. Дружина з меншою дитиною за кордоном, а вдома залишився 19-річний син-студент. І мій знайомий не розуміє, коли він на фронті захищає Україну, чому його син навіть на тиждень не може поїхати провідати маму?
В своєму нерозумінні він правий, бо вік його сина під обов'язкову мобілізацію не підпадає. То чого обмежувати його права?
Я вважаю, що на законодавчому рівні слід дозволити чоловікам тимчасово (на тиждень) виїжджати за кордон, якщо бодай один член їхньої сім'ї воює на фронті.
Чому топ-чиновники, в яких в родині ніхто не воює, можуть виїхати за кордон? Спортсменам теж можна. Музикантам, які під приводом допомоги ЗСУ заробляють гроші, теж можна. Чи просто деякі люди раптом стають волонтерами, правдами-неправдами роблять собі документи, хоча ніколи не мали до цього відношення, і теж спокійно можуть їхати за кордон. А сину фронтовика не можна(
И де тут справедливість?
Будь-які закони мають ухвалюватися із принципів логіки та справедливості. І родини фронтовиків мають право на певні преференції, захист і особливе ставлення. Тому ситуацію слід змінювати.
До речі, в Україні майже 40 млн населення, це понад 10 мільйонів родин. І якби з кожної родини, і насамперед топ-чиновників, хоча б один член сім'ї воював, в нас армія була б більша за російську в 7 разів. І тоді б у нас точно не виникало б необхідності обмежувати комусь виїзд за кордон.

Краснов

ЗАГІД КРАСНОВ
У СОЦ.МЕРЕЖАХ