Верховна Рада відновила е-декларування доходів чиновників, але залишила реєстр закритим ще на рік

Виглядає як подачка для суспільства і міжнародних партнерів – мовляв, хотіли повернення декларування? Нате, але що у нас в кишенях – то не ваша справа.
Помиляєтеся.
Кожен, хто отримує зарплати з бюджету, з народних грошей, має повністю звітувати перед людьми. Інакше рішення нардепів – це просто шулерство.
В умовах, коли вся країна б'ється за Перемогу відносини між всіма гілками влади і народом мають бути максимально чесними і прозорими.
В умовах, коли ми повністю залежимо від фінансової допомоги і постачання зброї від Заходу, не можна давати привід для партнерів сказати, що корупційні ризики гальмують постачання зброї в Україну. Як це сказав днями президент Литви. Всі все бачать.
Пояснення нардепів, що реєстр закритий з питань безпеки через війну, не витримують жодної критики. Буквально за день до голосування за е-декларації НАЗК відкрило доступ до реєстру корупціонерів з урахуванням побажань Міноборони щодо безпекових питань. Але відкрило. Тож чому у НАЗК знайшли спосіб, а у Верховній Раді ні?
Питання здається риторичне. Хоча в ухваленому законі є норма, що нардеп за власним бажанням може відкрити дані про себе. От і побачимо, хто поважає народ, а хто робить з людей дурнів.

 

Партнеры

Громадська сила

Email:

НЕ ПРОПУСТИТЕ САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
ОСТАВАЙТЕСЬ С НАМИ

Загид Геннадьевич Краснов
В СОЦ.СЕТЯХ