Саміт НАТО у Вільнюсі. Сьогодні про це говорять усі.

Наше суспільство має великі очікування щодо вступу. Наш Президент має сильні аргументи. Але США і Захід дають зрозуміти, що не готові зараз взяти на себе відповідальність і час вступу не прийшов.
До цього треба ставитися прагматично.
НАТО має вимоги не тільки військові, а й політичні. Там керуються не емоціями, а холодним розрахунком. Хочуть бачити в Альянсі сильну, стабільну і демократичну державу.
Наші ЗСУ показали, що у військовому плані не просто відповідають стандартам НАТО, а найближчим часом самі здатні ці стандарти диктувати. Жодна армія світу не має досвіду успішного протистояння ядерній країні, яка переважає в особовому складі, техніці та інших ресурсах. ЗСУ мають. Це наша гордість і надія.
В усьому іншому ми маємо працювати. Верховенство права, боротьба з корупцією, розвиток громадянського суспільства і т.і. І в кожному з цих питань є дві складові – політична воля влади змінити країну і участь кожного з нас у розбудові держави. Маємо самі боротися за свої права, виявляти максимальну нетерпимість до корупції і самі змінювати життя на краще.
В нас для цього все є, і після перемоги ми маємо змінити країну настільки, щоб не проситися до НАТО, ЄС чи інших організацій. А щоб нас вмовляли приєднатися, щоб вважали за честь бачити Україну в своїх організаціях. І ми такими обов'язково станемо.
Тож працюємо далі на Перемогу!

Загид Геннадьевич Краснов

Партнеры

Громадська сила

Email:

НЕ ПРОПУСТИТЕ САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
ОСТАВАЙТЕСЬ С НАМИ

Загид Геннадьевич Краснов
В СОЦ.СЕТЯХ