Наше завдання перемогти!

За вечірньою розмовою у родинному колі виникло питання, яке не мало виникнути в країні, де триває війна – чому держава не робить все заради Перемоги і кожна бюджетна гривня не йде на фронт?
Росія має бюджет у 36 разів більший, ніж Україна. Має запаси усіх видів озброєння, і при цьому перейшла на військові рейки. Їхня промисловість штампує знаряддя для вбивства українців, для захоплення нашої країни. А ми на другому році війни не тільки не перевели економіку на військові рейки, але й навіть мова про це не йде. І це у той час, коли наші чиновники клянчать у Заходу гроші буквально на все, а у нас щодня вбивають дітей, люди втрачають рідних, домівки, бізнес, а солдати купують собі за власні кошти бронежилети.
Наші можновладці, які отримують захмарні зарплати за рахунок народу, мають вбити собі в голову: кожна гривня, яка не дійшла до фронту через їхній сволочизм - це не врятоване життя наших захисників. Якщо не доходить, то в примусовому порядку треба возити їх по військовим цвинтарям по всій країні. Нехай там ухвалюють рішення, куди виділяти бюджетні кошти.
Може біля могил наших полеглих героїв зрозуміють, що нам потрібні боєприпаси, амуніція, дрони, а не серіали за 400 мільйонів, не пропагандистські новини за 120 мільйонів, не тризуб на гербі на пам'ятнику майже за 30 мільйонів, не автобуси майже за мільйон доларів за штуку, не барабани чи сковорідки. Може тоді зрозуміють, що 579 мільйонів на музей Голодомору можуть почекати. Треба шанувати пам'ять померлих, але сьогодні ми маємо думати про живих. Щоб вижили наші захисники. Бо інакше не виживе Україна. А в нас завдання не просто вижити. Наше завдання перемогти!
Тому сьогодні бюджетні кошти мають йти на аварійні роботи, на захищені статті, на соціальну підтримку людей, а все інше – на фронт. На Перемогу! До останньої копійки.

Загид Геннадьевич Краснов

Партнеры

Громадська сила

Email:

НЕ ПРОПУСТИТЕ САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
ОСТАВАЙТЕСЬ С НАМИ

Загид Геннадьевич Краснов
В СОЦ.СЕТЯХ