Надали допомогу нашому військовому шпиталю

Закупили і встановили кондиціонери. Вже готуємо нову допомогу. Наші захисники, які віддали своє здоров'я на фронті, захищаючи Україну, мають бути забезпечені всім необхідним! Як і лікарі, які рятують хлопцям життя і ставлять на ноги. Зараз це має бути пріоритетом для держави і суспільства.
На жаль, шпиталь перебуває в неприпустимо жахливому стані. Тривалий час ним ніхто не опікувався. Будівлі аварійні, не функціональні, потребують термінового капремонту. І ситуацію треба негайно змінювати. Тих зусиль, що докладаються зараз для наведення там ладу, недостатньо. Тому на минулій сесії міськради наша фракція ініціювала створення депутатської групи з представників усіх фракцій, яка вивчить усі потреби шпиталю, а потім ми винесемо на сесію питання виділення коштів з бюджету міста на його потреби.
При цьому Штаб допомоги Краснова продовжить підтримувати шпиталь за власні кошти. З першого дня війни ми з власного Фонду закуповуємо для наших лікарень для потреб поранених медикаменти, матеріали для операцій і протезування, медичне обладнання і т.і. Я закликаю усіх бізнесменів сьогодні спрямувати максимальні ресурси на допомогу нашим пораненим військовим. Це наша спільна відповідальність.
Україна обов'язково переможе!

Загид Геннадьевич Краснов

Партнеры

Громадська сила

Email:

НЕ ПРОПУСТИТЕ САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
ОСТАВАЙТЕСЬ С НАМИ

Загид Геннадьевич Краснов
В СОЦ.СЕТЯХ