Ми будуємо цивілізовану європейську країну чи країну-притон?

До ради внесли законопроект про зміни до кримінального кодексу, за якими фактично декриміналізується порнографія. Легалізація азартних ігор, канабісу, тепер фактично легалізація порно. В яку ще прірву наші нардепи мають штовхнути українську молодь, щоб вбити в ній залишки моральних цінностей?
Автор законопроекту, стверджує, що все одно це існує, хай краще платять в бюджет. А платформи з контентом для дорослих нібито навіть донатять на ЗСУ. Це цинізм вищого ступеню. Так у нас і наркоманія існує, і проституція, і багато чого ще. Давайте теж легалізуємо. Всі ж знають, що там такі гроші крутяться, що вистачить озброїти цілі бригади. Будемо писати на танках – від наркокартелю такого-то чи борделю такого-то.
Смішно? Сумно!
Я впевнений, що наші хлопці на передовій воюють не за те, щоб їхні сестри чи доньки змушені були зніматися в порно, бо не буде роботи, оскільки нардепи не хочуть чи не здатні ухвалювати закони для розвитку економіки і створення робочих місць. Замість цього вперто натискають кнопку «Все дозволити». Але це явно не вирішить наші економічні проблеми, зате точно знищить наше суспільство.
Вмикайте мозок, нардепи, якщо є що вмикати, і починайте працювати на Україну!

Загид Геннадьевич Краснов

Партнеры

Громадська сила

Email:

НЕ ПРОПУСТИТЕ САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
ОСТАВАЙТЕСЬ С НАМИ

Загид Геннадьевич Краснов
В СОЦ.СЕТЯХ