Корупція перейшла в інший формат під час війни

Коли чуєш заяви наших високопосадовців, складається враження, що наш уряд і нардепи планують не здолати корупцію в Україні, а отримати офіційний дозвіл від Заходу красти далі чи взагалі звинуватити Захід в нашій корупції.
- Нам постійно розповідають про корупцію, але не кажуть, в яких Монте-Карло, Лас-Вагасі і так далі українські корупціонери витрачають свої статки. Нехай НАТО надасть нам інформацію.
- Міжнародні кошти стає отримати все важче через вимоги союзників. Попри війну, партнери вимагають від України реформ, повноцінного ухвалення оновленого законодавства. Зменшення рівня корупції.
- Партнери готові прийняти, що у нас може бути корупція. Тому що ніхто не скаже, що от у нас війна, і корупція закінчилася. Корупція перейшла в інший формат під час війни.
Я навмисне не називаю прізвищ авторів цих слів, але це кажуть топ-чиновники, підлеглих яких і ловлять на хабарях, відкатах і корупційних оборудках.
Якщо подібна риторика збережеться, скоро нам всім скажуть, що корупцію в Україні треба легалізувати, бо здолати її неможливо, а податки з хабарів наповнюватимуть бюджет. Тоді точно в Україні станеться «економічне диво».

Загид Геннадьевич Краснов

Партнеры

Громадська сила

Email:

НЕ ПРОПУСТИТЕ САМОЕ ИНТЕРЕСНОЕ
ОСТАВАЙТЕСЬ С НАМИ

Загид Геннадьевич Краснов
В СОЦ.СЕТЯХ